12 wspaniałych matek w kalendarzu RFPN

To pierwszy wpis na naszym blogu. Szczególny i wyjątkowy. Chcemy by blog stał się miejscem do dyskusji o działaniach fundacji. Dzieje się bowiem bardzo dużo, a mówi o tym…niewielu.

Na początek dzielimy się pomysłem na kalendarz 2015. Kalendarze RFPN wydaje co rok. Ten będzie jednak wyjątkowy.

W tym roku fundacja w sposób szczególny postanowiła podkreślić zaangażowanie mam w rehabilitację swoich podopiecznych. Z tej okazji Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym postanowiła wydać specjalny kalendarz ścienny. Kalendarz, w którym wystąpią mamy dzieci ze sprzężoną niepełnosprawnością ma być okazją do zwrócenia uwagi na ich codzienną niezwykle trudną pracę. 12 kobiet weźmie udział w projekcie charytatywnym,. Dochód w całości przeznaczony będzie na rzecz Fundacji. Sesja zdjęciowa zrealizowana zostanie w pięknym hotelu Poziom 511 w Podzamczu na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej.

Na projekt składać się będzie czarno – białe zdjęcie (forma manifestu o sile kobiet, szczegółów jednak zdradzać nie chcemy) oraz informacja o dziecku i rodzaju rehabilitacji, który oferuje dla niego fundacja.

Autorem zdjęć jest fotograf Piotr Najuch, na co dzień prowadzący firmę fotograficzną  Foto-Niesporek w Siemianowicach Śląskich.poziom511